📧 support@bumaps.com
📂 Klima Tamir Servisi

2.EL KLİMALAR

📍 Şişli, İstanbul 🌍 Türkiye

Hakkında

HER MARKA ve EBATTA 2.EL KLİMALAR.ŞEHİR DIŞINA GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

Sıkça Sorulan Sorular

2.EL KLİMALAR nerede, adresi nedir?

2.EL KLİMALAR adresi: M. Şevket Paşa, Mahmut şevket paşa mah Şahinkaya sok, Okmeydanı Cd. no9, 34400 Şişli/İstanbul (Şişli, İstanbul).

2.EL KLİMALAR hangi alanda hizmet veriyor?

2.EL KLİMALAR, Klima Tamir Servisi kategorisinde faaliyet göstermektedir.

2.EL KLİMALAR web sitesi var mı?

Evet. 2.EL KLİMALAR resmi web sitesi: http://www.sahibindenklima.com/.